Math Classroom Challenge now only .99$
We're happy to inform that, from now on, Math Classroom Challenge has a price of just one buck. Well, .99$ exactly.
We want to thank to all those who are playing Math Classroom Challenge and enjoying a good time with the family, learning math while having a good time. Thank you!

We want to thank to all those who are playing Math Classroom Challenge and enjoying a good time with the family, learning math while having a good time. Thank you!
